• 27.01.2015
Wyjazd do kina27 stycznia br. dzieci z naszej parafii, które włączyły się w akcję „Kolędników Misyjnych” oraz ministranci za ich posługę podczas kolędy w ramach nagrody za swoje zaangażowanie, dzięki życzliwości ks. Proboszcza pojechały na film pt. „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”.

W południe autobus z firmy Dantur zabrał dzieci z Wierzbnika oraz Jankowic Wielkich. Grupa młodych parafian, udała się do kinoplexu w Opolu. Film rozpoczął się o godz. 13.45. Główna jego bohaterka - Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Film ukazał prawdziwą przyjaźń, i walkę o przyjaciela. Myślę, że ta bajka mogła mieć wymiar pouczający zachęcając do prawdziwej przyjaźni.

Po filmie tradycyjnie udaliśmy się do McDonald's. Tym razem w Karolince. Dzieci pełni różnych wrażeń i z pieśnią na ustach powróciły do swoich domów.