• 03.06.2015
Zbiórka sprzętu03 czerwca, w środę od godz. 09.00-11.00, na prośbę wspólnoty Pomoc Kościołowi w Potrzebie, zorganizowaliśmy zbiórkę starych, zepsutych telewizorów, pralek, lodówek, klawiatur itp. Te rzeczy przyniesione lub przywiezione, pod plebanię w Wierzbniku lub do p. Domagałów w Jankowicach W. zostały o godz. 11.30 odebrane.

Przy okazji zbiórki można było nie tylko pozbyć się elektrośmieci, ale także wyrazić swoją solidarność z ubogimi i prześladowanymi za wiarę chrześcijanami, którym niesie pomoc Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Organizacja ta odzyskuje z zebranych śmieci, co się da, następnie sprzedaje, a zarobione pieniądze zostają przekazane na pomoc misjom katolickim.