• 11.08.2015
Pielgrzymka do Włoch 03 - 11.08.2015W dniach od 03 do 11 sierpnia br. pielgrzymowaliśmy do Sant Angelo, miejsca objawień św. Michała Archanioła, jako wotum wdzięczności za Jego obecność w parafii Wierzbnik w dniach 01-03.08.2014 r. Podczas pielgrzymki nawiedziliśmy miejsca apostolskie: św. Piotra i św. Pawła w Rzymie; świętych: św. Marka ewangelisty w Wenecji, św. Antoniego w Padwie i O. Pio w San Giovanni Rotondo, oraz sanktuaria Domku Nazaretańskiego w Loretto, Świętego Oblicza w Manoppello i pierwszego Cudu Eucharystycznego w Lanciano; przebyliśmy w tym celu ponad 5 tys. km z modlitwą i śpiewem, jadąc drogami Czech , Austrii i Włoch.

Pielgrzymowaliśmy z biurem pielgrzymkowo – turystycznym „AD ASTRA”. Wsparcia duchowego na pielgrzymce udzielał ks. proboszcz Czesław Kocoń. Na uwagę zasługuje nasza przewodniczka - pani Monika, nie ograniczała się tylko do niezbędnego minimum,  ale włożyła bardzo dużo serca w nasze pielgrzymowanie, co widać było niemal na każdym kroku trasy pielgrzymkowej.

Po 9 dniach pielgrzymowania wróciliśmy szczęśliwi i bogaci duchowo po tak pięknych spotkaniach ze św. Antonim, Ojcem Pio, Janem Pawłem II, św. Pawłem, św. Markiem oraz z Matka Bożą. Oby te duchowe przeżycia zaowocowały konkretnymi czynami w naszym życiu.

Więcej zdjęć z pielgrzymki w naszej Galerii