• 01.11.2015
Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień ZadusznyW Uroczystość Wszystkich Świętych nasza uwaga była skierowananie tylko na świętych, ale także na naszych zmarłych. Po mszach św. w Jankowicach Wielkich o godz. 09.45 i w Wierzbniku o godz. 13.00 udaliśmy się na cmentarze w tych miejscowościach.Procesji żałobnej przewodniczył ks. proboszcz Czesław Kocoń. Uczestnicy nabożeństwa uczestniczyli w modlitwie przy pięciu stacjach. Odmawiając różaniec polecaliśmy wszystkich zmarłych Miłosierdziu Bożemu.

Podobnie było w dniu zadusznym. Po mszach św. w Jankowicach W. o godz. 16.00 i w Wierzbniku o godz. 18.00 udaliśmy się na cmentarze w uroczystej procesji, gdzie był odmówiony różaniec za zmarłych poleconych wypominkach.