• 22.12.2015
Spowiedź przedświątecznaW okolicznych parafiach, od kilku już dni, trwa spowiedź adwentowa. Spowiedź świąteczna w naszej parafii miała miejsce we wtorek 22 grudnia br.

Najpierw rozpoczęliśmy spowiedź św. w Jankowicach Wielkich o godz. 16.00, a w Wierzbniku o godz. 17.30. W posłudze pojednania służyli księża - z parafii Gnojna ks. proboszcz Wiesław Drygała, z parafii Kolnica ks. proboszcz Janusz Rył, z parafii Przylesie ks. proboszcz Dariusz Kurzawa oraz ks. proboszcz Czesław Kocoń. Już w IV niedzielę adwentu podczas każdej mszy św. swoją posługą pojednania służył ks. Eugeniusz Bojakowski.

Czas spowiedzi parafialnej był stosowną okazją do pojednania się z Bogiem w sakramencie pokuty przed nadchodzącymi świętami.