• 15.06.2016
Urodziny ks. proboszczaCzerwiec jest miesiącem szczególnym dla Ks. proboszcza Czesława Koconia. 15 czerwca Proboszcz naszej parafii obchodził swoje urodzin, a w czwartek 16 czerwca przypadała rocznica Jego święceń kapłańskich.  Życzenia z racji tych świąt składaliśmy w środę na mszach św.: w Jankowicach Wielkich o godz. 17.00 i w Wierzbniku o godz. 18.00.

W Jankowicach Wielkich życzenia złożyły w imieniu Rady Parafialnej i Margaretek panie: Maria Chraca i Zofia Starzyk. W Wierzbniku życzenia w imieniu Rady Parafialnej złożyły panie: Marta Biegun i Danuta Salacz oraz ministranci Waliduda Damian oraz Czeredrecki Maksymilian.

Po tych życzeniach ks. proboszcz wyraził wdzięczność następujących słowach:
„Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna
- za miłe słowa
- za życzenia
- i za pamięć
- za obecność w tym dniu.
To bardzo cenne i budujące.

Ponadto przypomniał, że dokładnie 25 lat temu otrzymał dekret na posługę proboszcza w parafii św. Michała Archanioła w Wierzbniku.

Msza święta zakończyła się błogosławieństwem Bożym.