• 29.01.2017
Nabożeństwo ku czci św. Michała ArchaniołaPo każdej mszy św. odbyło się nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła. Zbliżający się dzień życia Konsekrowanego był przewodnią myślą naszej modlitwy. Modliliśmy się szczególnie za osoby z naszej parafii - s. Miriam, która posługuje w Dani i o. Michała Stortę, który służy swoją posługą kapłańską w Niemczech. Modliliśmy się, aby stawali się ambasadorami polskości w innych krajach, a przede wszystkim ambasadorami Boga.

Znana dziś na całym świecie Siostra Faustyna zanotowała w swoim „Dzienniczku”: „Ojczyzno moja kochana, Polsko, o gdybyś wiedziała, ile ofiar i modłów za ciebie do Boga zanoszę. Ale uważaj i oddawaj chwałę Bogu, Bóg cię wywyższa i wyszczególnia, ale umiej być wdzięczna” (Dz. 1038).