• 29.06.2017
Nabożeństwo ku czci św. Michała ArchaniołaW Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła została odprawiona msza św. z okazji kolejnej rocznicy urodzin pani Brygidy Roter, dyrektorki naszego Publicznego Przedszkola oraz katechetki i organistki przy naszym kościele parafialnym w Wierzbniku. Po komunii św. ks. proboszcz w imieniu parafian i swoim podziękował Jej za trud i poświęcenie, jaki wkłada w służbę kościołowi parafialnemu. A nie jest to takie łatwe – jak mówił ksiądz- ponieważ musi łączyć dwie instytucje. Życzył wiele sił, a przede wszystkim nadal pięknego głosu, którym upiększa nam liturgię i pozwala lepiej przeżyć spotkanie z Bogiem. Następnie wierni i młodzież oraz schola w drzwiach kościoła złożyli jej życzenia i odśpiewano STO LAT.

Po mszy św. odbyło się nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z nabożeństwem ku czci św. Michała Archanioła. Prosiliśmy naszego patrona o szczęśliwe przeżycie wakacji, aby po nich z nowymi siłami dzieci i młodzież mogli rozpocząć kolejny nowy rok szkolny. Wszystko zostało zakończone błogosławieństwem Sakramentalnym.