• 26.11.2017
Odnowiony Jubileuszowy - Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana26 listopada we wszystkich kościołach w Polsce został odnowiony Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Podobnie było także w naszej Parafii. Po każdej mszy św. odbyło się nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.

Celem tego nabożeństwa było świadome potwierdzenie wyboru Jezusa za Króla i Pana, poddanie się Jego Prawu, woli i władzy oraz wywyższenie Go we wszelkich wymiarach życia: osobistego, rodzinnego, zawodowego i społecznego. Chodzi o podjęcie dzieła intronizacji Jezusa, którego realizacja domaga się solidnej pracy nad sobą i pracy apostolskiej, aby królestwo Chrystusa urzeczywistniało się w nas i pośród nas".

Podczas nabożeństwa popołudniowego o godzinie 16.00, odbył się koncert w wykonaniu dzieci naszej parafialnej scholii. Dzieci przedstawiły kilkanaście pieśni, śpiewem oddając cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.