• 14.01.2018
Spotkanie opłatkoweW II niedzielę zwykłą na sali w budynku byłej szkoły w Wierzbniku odbyło się spotkanie kolędowe dla osób starszych.

Pani Danuta Salacz, organizatorka spotkania, zaprosiła na spotkanie między innymi: pana burmistrza Gminy Grodków Marka Antoniewicz, ks. proboszcza Czesława Kocoń, panią sołtys Bogumiłę Pawlak oraz scholę z naszej parafii pod kierownictwem pani Brygidy Roter.
Spotkanie rozpoczęło się krótkim powitaniem gości przez panią Danutę.

Następnie ks. proboszcz poprowadził modlitwę wigilijną – pan burmistrz Marek Antoniewicz odczytał fragment z Pisma Świętego przybliżający nam najważniejsze wydarzenia tych świąt, ks. Zbigniew Gielczowski odmówił prośby modlitewne, a ks. Czesław poświęcił opłatki i złożył wszystkim życzenia. Po nich wszyscy przełamali się opłatkiem. Potem wszyscy zasiedli do stołu. A schola poprowadziła śpiew kolęd. Po wspólnej biesiadzie na zakończenie wspólnie kolędowaliśmy przy akompaniamencie organów i gitary. Pełni radości z Bożego Narodzenia powróciliśmy do naszych domów.