• 27.01.2018
Opłatek parafialnyNa sali Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Jankowicach Wielkich miał miejsce "Opłatek" dla naszej wspólnoty parafialnej połączony z zabawą karnawałową. Spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą i złożeniem wzajemnych życzeń. Potem nastąpił czas na radosną wspólną zabawę. Całość zabawy poprowadził profesjonalny zespół muzyczny „Muzykanty”, który zadbał także o odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie sali. Muzyka była dla ludzi w każdym wieku – obok siebie świetnie bawiła się młodzież, osoby w wieku średnim i emeryci. Cała zabawa trwała do godz. 05.00 następnego dnia.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie całej zabawy. Słowa wdzięczności także kierujemy pod adresem wszystkich uczestników tego wspólnego opłatka parafialnego.