• Apis
  • 28.01.2018
VIII wieczór kolędW IV niedzielę zwykłą - 28 stycznia br. - w kościele parafialnym w Wierzbniku odbył się wieczór kolęd. Na początku spotkania ks. proboszcz przywitał wszystkich gości słowami: „Witam wszystkich na kolejnym spotkaniu kolędowym chrześcijańskim pozdrowieniem „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”. Jest to już VIII edycja. Życzę wszystkim przeżycia tajemnicy Bożego Narodzenia.

Tegoroczny wieczór kolęd poprowadzi zespół „Dzień Dobry”. Po wejściu zespołu do prezbiterium pan Piotr Mirecki powiedział, „że to nie będzie koncert, ale czas uwielbienia Tego, który dla nas się narodził”. Rzeczywiście całe kolędowanie było wielkim uwielbieniem tego, który z miłości dla nas narodził się w Betlejem. Wszyscy wyszli umocnieni wiarą i miłością Bożego Dziecięcia.

Zdjęcia z Koncertu w naszej Galerii