• Apis
  • 22.06.2018
Zakończenie roku szkolnegoW piątek przed ostatnią niedzielą czerwca przeżywaliśmy zakończenie roku szkolnego. Każde zakończenie domaga się podsumowania minionego okresu. Podobnie ma się z końcem roku szkolnego. To czas podsumowań całorocznej pracy, ale także okazja do wyrażenia wdzięczności wszystkim tym, którzy angażowali się w pracę dydaktyczną.

Uczniowie ze szkoły podstawowej z Jankowic Wielkich przybyli do kościoła na godz. 08.00, aby podziękować Panu Bogu za mijający rok szkolny, za zdobytą wiedzę i nauczycieli, którzy tę wiedzę im przekazywali. Mszę św. odprawi ks. proboszcz - katecheta naszej szkoły - który modlił się w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników. Na zakończenie mszy św. ks. proboszcz życzył wszystkim szczęśliwych wakacji i miłego odpoczynku. Podobna msza na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży z Wierzbnika miała miejsce w kościele parafialnym o godz. 18.00.