• 06.12.2018
Św. MikołajW czwartek, 6 grudnia 2018 r., o godz. 18.30 do kościoła parafialnego przybył święty Mikołaj. W tym radosnym spotkaniu uczestniczyło blisko 40 dzieci oraz licznie zgromadzeni rodzice i bliscy naszych milusińskich.

Zanim dzieci spotkały się w kościele ze świętym Mikołajem, wzięły udział we mszy roratniej. Podczas której ksiądz proboszcz zachęcał je, aby przygotowując się do świąt Bożego narodzenia pamiętały, że Pan Jezus chce, byśmy postępowali tak, jak On nas uczył. Wzorem takiego człowieka był św. Mikołaj.

Po komunii św. ks. proboszcz naśladując św. Mikołaja rozdał wszystkim uczestnikom mszy św. drobny prezent w postaci cukierków świątecznych. Ta miła atmosfera została przerwana wejściem św. Mikołaja do naszej świątyni. Następnie św. Mikołaj usiadł przed głównym ołtarzem i rozdawał paczki dzieciom, które na nie zasłużyły. Po odebraniu paczek przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Żegnając się z nami św. Mikołaj obiecał, że wróci do  nas za rok. Więc do zobaczenia Mikołaju....