• 13.09.2019
Nabożeństwo fatimskieW piątek 13 września zgromadziliśmy się po raz V na tegorocznym nabożeństwie fatimskim. Ponad 100 lat temu na piątym spotkaniu z dziećmi 13 września 1917 r.  Maryja w Fatimie wyraziła prośbę o odmawianie Różańca. "Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniała życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie codziennie odmawiają Różaniec i pokutują za grzechy". Posłuszni Matce Bożej przed wieczorną mszą św. w Jankowicach odmówiliśmy różaniec fatimski. Po mszy św. ks. zawierzył całą parafię Matce Bożej.

O godz. 18.00 w Wierzbniku odbyło się drugie nabożeństwo fatimskie, które rozpoczęliśmy mszą św. Po niej odmówiliśmy różaniec. Procesja światła wokół kościoła parafialnego zakończyła kolejne spotkania fatimskie.