deutsch polski
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne - styczeń 2017
1 stycznia 2017 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby diecezji i Seminarium Duchownego.

Nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.00. Modlimy się o pokój na świecie.

W tym tygodniu I czwartek, I sobota miesiąca.

W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego (błogosławieństwo kadzidła, kredy i wody). Kolekta przeznaczona na potrzeby misji.

W tym dniu, w Uroczystość Trzech Króli – Msze święte jak w niedziele i święta. Po mszy o godzinie 11.00 tradycyjne rozesłanie kolędników misyjnych. Grupy naszych najmłodszych dzieci przejdą po wioskach z programem kolędowym. Dochód z kolędowania dzieci jak w poprzednich latach zostanie przeznaczony na wsparcie Domu Pokoju w Betlejem, gdzie polskie siostry elżbietanki opiekują się dziećmi i młodzieżą z najbiedniejszych rodzin Betlejem i okolic. Prosimy o życzliwe przyjęcie dzieci.

Orszak Trzech Króli na terenie naszej diecezji odbędzie się 6 stycznia: w Opolu, w Nysie i Raciborzu. Orszak „nyski” rozpocznie się na Rynku Solnym w Nysie o godz. 15.00 i przejdzie na plac przed Bazyliką. Na placu wspólne kolędowanie z lokalnymi zespołami oraz możliwość zrobienia zdjęcia z prawdziwym wielbłądem.

22 stycznia br. w kościele parafialnym odbędzie kolejny VII wieczór kolęd.

W sobotę 28 stycznia w sali RSP w Jankowicach Wielkich zostanie zorganizowany opłatek parafialny połączony z zabawą karnawałową.


Materiały na stronie są własnością Parafii Wierzbnik © 2011 - 2019                     Projekt i opieka webmasterska Apis © 2011 - 2019
rm lumen trwam plus nasz dziennik gosc niedzielny
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 2016       Google PageRank Checker