• 22.10.2012
Od 21 do 27 października 2012 roku, w całym Kościele przeżywaliśmy Tydzień Misyjny, którego hasło przewodnie brzmiało: „Głosić wiarę z radością”. Codziennie podczas mszy św. modliliśmy się w intencji misji i ewangelizacji świata.

Podczas całego Tygodnia Misyjnego modlitwą różańcową obejmowaliśmy całe dzieło misyjne. W poszczególnych dnia tygodnia modliliśmy się w następujących intencjach:

Niedziela: Kościoła, by śmiało głosił Chrystusa wszystkim narodom
Poniedziałek: Wszystkich misjonarzy z naszej diecezji oraz o. Michała Storty o siłę i moc Ducha św. w głoszeniu ewangelii
Wtorek: w intencji świeckich osób, które poświęciły się misjom.
Środę: w intencji sióstr zakonnych pracujących na misjach oraz w intencji s. Miriam pracującej w Danii.
Czwartek: O nowe powołania misyjne, także z naszej parafii.
W piątek: Za wszystkich zmarłych misjonarzy.
W Sobotę: W intencji wszystkich wiernych, aby poczuwali się do odpowiedzialności za misje.