/zdj. 1210439; 1210459; 1210466/
W II tygodniu ferii zimowych ks. proboszcz zorganizował bezpłatny wyjazd do aquaparku w Tarnowskich Górach dla dzieci i młodzieży, która chętnie uczestniczyła w spotkaniach roratnich minionego roku. Wyjazd odbył się w czwartek 07.02. 2013. Wzięło w nim udział 37 osób: 31 dzieci i młodzieży oraz 6 dorosłych opiekunów.
Na miejscu podczas zabaw i zajęć dzieci miały możliwość korzystania z pływalni, zjeżdżalni, ciśnieniowych natrysków oraz zabaw w brodziku i na fali. Organizowane zabawy m.in. gry w piłkę czy inne zabawy na wodzie umożliwiły dzieciom spędzenie czasu wolnego atrakcyjnie i sportowo.
W drodze powrotnej na prośbę dzieci i młodzieży zatrzymaliśmy się MC Donaldzie w Opolu.
Celem takich wyjazdów jest przede wszystkim integracja młodzieży, poprawa kondycji fizycznej, jak również poprawa samopoczucia – pełen relaks.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies