Dnia 12 maja 2013 r. nasza parafia przeżywała piękną uroczystość. Czworo dzieci z klasy III przystąpiło pierwszy raz do Komunii świętej. W tej uroczystej chwili towarzyszyli im rodzice, chrzestni, rodzina, oraz wielu gości.
Mszę św. poprzedziło przed wejściem do kościoła powitanie dzieci i ich rodziców oraz błogosławieństwo udzielone dzieciom przez rodziców. Uroczystość zaczęła się o godz. 11.00, której przewodniczył ks. proboszcz Czesław Kocoń.
Liturgię Słowa przygotowały dzieci, które czytały i śpiewały wyuczone teksty. Kazanie zostało poprzedzone małą sceną na temat wspinaczki na szczyt Góry, która wprowadziła w tegoroczne hasło uroczystości I komunii: „W przyjaźni z Jezusem w drodze na szczyt”. Cała uroczystość przebiegała w przepięknej atmosferze. Więcej…. „Nasza przyjaźń z Jezusem”.
W Wierzbniku na szczególną drogę przyjaźni z Jezusem weszli:
Brączek Oskar
Czechowicz Szymon
Waliduda Justyna
Zawada Brajan
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies