W uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli na nowo przybliżyła się nam prawda o objawieniu się Boga poganom. Podczas każdej mszy św. ks. proboszcz w homilii zwrócił uwagę na to, że każdy z nas powinien być pełny Boga w swoim życiu - tak jak mędrcy ze Wschodu, jak Betlejem w dzień narodzin Chrystusa. Na zakończenie liturgii Ksiądz proboszcz pobłogosławił kredę i kadzidło. Podczas mszy św. w Jankowicach Wielkich i w Wierzbniku na sumie ks. proboszcz pobłogosławił także kolędników, którzy rozpoczęli kolędowanie w naszych rodzinach. W tym roku podobnie jak w poprzednich latach dzieci zbierały ofiary na rzecz „Domu Pokoju” czyli sierocińca dla dzieci w Betlejem.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies