W dniach 2-4.03.2014 odprawiliśmy nabożeństwo czterdziestogodzinne, które wprowadziło nas w klimat okresu Wielkiego Postu. Polegał na nieustannej modlitwie (niedziela, poniedziałek, wtorek) przed wystawionym Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie.
Po sumie w Wierzbniku, o godz. 12.00 rozpoczęliśmy to wielkie dzieło modlitewne. Porządek adoracji był następujący:
12.00 – 13.00 I Róża, mieszkańcy lewej strony wioski od Krajewskiego
13.00 – 14.00 II Róża, mieszkańcy prawej strony wioski od Wiernego
14.00 – 15.00 III Róża mieszkańcy wspólnoty mieszkaniowej PGR
15.00 – 16.00 IV Róża, mężczyźni, dzieci, młodzież.
16.00 - Zakończenie adoracji.
W poniedziałek adoracja została przeniesiona na filię w Jankowicach Wielkich. Rozpoczęliśmy o godz. 10.30. Porządek był następujący:
Do 11.00 – ogół wiernych
11-12.00 mieszkańcy lewej strony wioski od Skwarczyńskiego
12-13.00 mieszkańcy prawej strony wioski od Serafina
13-14.00 Mieszkańcy PGR,
14-15.00 Mieszkańcy bloków spółdzielczych
15-16.00 I Róża
16-17.00 II Róża
17.00 Zakończenie adoracji. Msza św.
W trzeci dzień – we wtorek – adoracja powróciła do Wierzbnika. Porządek adoracji:
Rozpoczęcie o godz. 11.30.
12.00 – 13.00 IV Róża, mieszkańcy lewej strony wioski od Krajewskiego
13.00 – 14.00 III Róża, mieszkańcy prawej strony wioski od Wiernego
14.00 – 15.00 II Róża mieszkańcy wspólnoty mieszkaniowej PGR
15.00 – 16.00 I Róża
16.00 – 17.00Wspólnota św. Michała, mężczyźni, dzieci, młodzież. Zakończenie adoracji. Msza św.
W trakcie adoracji modliliśmy się w intencji rodzin i małżeństw z naszej parafii oraz o pokój i jedność na Ukrainie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies