W związku z kolejną rocznicą śmierci Bł. Jana Pawła II przeprowadziliśmy w naszej parafii już tradycyjną akcję dobroczynną, w której chcieliśmy stać się przedłużeniem dobroci i miłości, jakie niósł przez życie Bł. Jan Paweł II. Pragnęliśmy przypominać światu, że Jego miłość i dobroć nadal pośród nas są żywe. A nasza zbiórka do puszek po każdej mszy św. był tego widzialnym znakiem.
Zebrane ofiary chcemy przekazać na rehabilitację małego Bartusia Kurhofera, który w sierpniu skończy 4 latka, a już tyle w swoim życiu przeżył….. Przyszedł na świat z zespołem Downa, latem 2011 r. zachorował na jedną z najcięższych postaci sepsy. Lekarzom udało się uratować mu życie, ale niestety, kosztem amputacji kończyn. Od tego momentu przechodzi różne rehabilitacje, które przynoszą powoli oczekiwany owoc. W tej chwili rodzina zbiera pieniądze na zakup protez, które trzeba będzie wymieniać często – wraz z rozwojem malca. Apelujemy – to wołanie rodziców – o pomoc do wszystkich, którym los Bartka nie jest obojętny. Każda złotówka jest ważna, cenna, pomocna. Razem możemy więcej.
Na ten cel zebraliśmy w naszej parafii 1848.10 zł.; w Jankowicach Wielkich 943.10; a w Wierzbniku 905.00.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies