• 14.02.2015
WALENTYNKI 2015Z okazji Dnia Św. Walentego po niedzielnych mszach św. w Jankowicach Wielkich i w Wierzbniku każdy uczestnik otrzymał przy wyjściu "walentynkowego lizaka, albo cukierka", który miał być symbolem miłości, jaka powinna łączyć uczestników modlitewnego spotkania.

Przed błogosławieństwem końcowym mszy św. ks. proboszcz powiedział, że „św. Walenty propagował w swoim życiu miłość. Chrześcijaństwo jest religią miłości, dlatego życzę – mówił - z okazji wspomnienia św. Walentego więcej miłości oraz aby miłość zwyciężała pośród nas”.

Po skończonej mszy św. ponadto modliliśmy się w intencji Ukrainy, aby w tym narodzie nienawiść została pokona przez miłość, a wśród obywateli tego kraju zapanował pokój oraz jedność.