Niedziela 17 maja 2015 r. W Jankowicach Wielkich była świętem dzieci obchodzących rocznicę swojej Pierwszej Komunii Świętej. Mszę świętą w intencji dzieci odprawił ks. Proboszcz Czesław Kocoń, który przygotowywał dzieci do rocznicy. Dla dzieci było to niewątpliwie wielkie przeżycie, które przypomniało im jak wielką łaską zostały obdarzone przed rokiem. Na koniec uroczystości zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Z okazji tak pięknego i ważnego Święta życzymy dzieciom radości z bycia Bożymi dziećmi, a ich rodzicom, aby poprzez przykład własnego życia rozbudzali w swoich dzieciach wiarę i przyczyniali się do dobrego kształtowania ich sumień.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies