• 03.02.2012
W piątek tj. 02.02.2012 w przedszkolu w Jankowicach Wielkich gościliśmy ks. Czesława Koconia - proboszcza parafii. Proboszcz udzielił błogosławieństwa dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola, by czas wspólnie spędzany w placówce był źródłem radości, dobroci, miłości, mądrości oraz wzajemnego poszanowania.

Po modlitwie i pokropieniu wodą święconą dzieci głośno i radośnie śpiewały kolędy. Prym tu wiódł Kacper Skwarczyński, który intonował kolędę, a dzieci za nim śpiewały zaproponowaną przez niego kolędę. Na pamiątkę wizyty duszpasterskiej, dzieci oraz pracownicy otrzymali obrazki. Ciepłe i piękne słowa księdza Czesława skierowane do dzieci i pracowników wywołały serdeczny uśmiech na wszystkich twarzach zarówno tych małych jak i dużych.

Kolęda w Publicznym Przedszkolu w Jankowicach W.

Po wizycie duszpasterskiej w przedszkolu ks. proboszcz udał się do biura Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej, gdzie modlił się w intencji wszystkich pracowników oraz o pomyślność w pracach polowych i nadchodzących w tym roku żniw. Modlitwą objęliśmy także wszystkich zmarłych pracowników. Na zakończenie tu również wszyscy otrzymali pamiątkowe obrazki kolędowe.

Kolęda w Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Jankowicach W