• 01.01.2018
Nowy RokPośród zabaw i spotkań sylwestrowych w naszej parafii stałym punktem jest nabożeństwo o północy w kościele parafialnym. O godzinie 24.00 wybiły dzwony zwiastujące Nowy Rok. Po nich zgromadziliśmy się w świątyni wychwalając i uwielbiając Boga kolędami. Nimi także dziękowaliśmy Bogu za miniony rok. Ponadto prosiliśmy Boga o Jego obecność w każdym dniu nowego roku. Po tym nabożeństwo ks. proboszcz udzielił błogosławieństwa i złożył wszystkim życzenia. Po nich wszyscy wzajemnie złożyliśmy sobie życzenia.

W atmosferze szczęścia i wzajemnej życzliwości oraz pełni nadziei na lepsze juto rozeszliśmy do naszych domów.

W ciągu dnia Nowego Roku podczas każdej mszy św. modliliśmy się o pokój na całym świecie. Ponadto na nabożeństwie popołudniowym przez wstawiennictwo Bogurodzicy prosiliśmy Boga o pokój na świecie i w sercu każdego z nas.