W II niedzielę zwykłą na sali w budynku byłej szkoły w Wierzbniku odbyło się spotkanie kolędowe dla osób starszych.
Pani Danuta Salacz, organizatorka spotkania, zaprosiła na spotkanie między innymi: pana burmistrza Gminy Grodków Marka Antoniewicz, ks. proboszcza Czesława Kocoń, panią sołtys Bogumiłę Pawlak oraz scholę z naszej parafii pod kierownictwem pani Brygidy Roter.
Spotkanie rozpoczęło się krótkim powitaniem gości przez panią Danutę.
Następnie ks. proboszcz poprowadził modlitwę wigilijną – pan burmistrz Marek Antoniewicz odczytał fragment z Pisma Świętego przybliżający nam najważniejsze wydarzenia tych świąt, ks. Zbigniew Gielczowski odmówił prośby modlitewne, a ks. Czesław poświęcił opłatki i złożył wszystkim życzenia. Po nich wszyscy przełamali się opłatkiem. Potem wszyscy zasiedli do stołu. A schola poprowadziła śpiew kolęd. Po wspólnej biesiadzie na zakończenie wspólnie kolędowaliśmy przy akompaniamencie organów i gitary. Pełni radości z Bożego Narodzenia powróciliśmy do naszych domów.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies