3 Maja, w uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, a także w rocznicę uchwalenia Konstytucji w 1791 roku modliliśmy się w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu, o godz. 09:45 w Jankowicach Wielkich i o godz. 08.00 i 11.00 w Wierzbniku były sprawowane Msze święta o pomyślność dla naszej Ojczyzny. Licznie przybyli na nie wierni z naszej parafii.
Warto odnotować, że w tym dniu w Jankowicach Wielkich we mszy św. uczestniczyli oprócz ks. proboszcza, ks. Wiktor z Portugalii i Ks. Zbigniew Gielczowski. Ks. proboszcz wygłosił okolicznościowe kazanie. Po każdej mszy św. odbyło się nabożeństwo majowe połączone z modlitwą w intencji Ojczyzny. Na zakończenie Mszy św. odśpiewano pieśń „Boże coś Polskę”.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies