Tradycyjnie dzieci I komunijne z naszej parafii po swojej uroczystości komunijnej udają się na pielgrzymkę dziękczynną.
W tym roku dzieci z Wierzbnika i z Jankowic Wielkich udały się wraz z rodzicami na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę. Tam uczestniczyły o godz. 11.00 we mszy św. U tronu naszej Królowej Polski i Królowej rodzin, dziękowały za dar życia, rodziców oraz za dar I Komunii Świętej. Możliwość tak bliskiego wpatrywania się w oblicze Maryi była dodatkowym przeżyciem, które dopełniło owoce tego czasu.
Po południu w drodze powrotnej udały się do Parku Miniatur. Pełni wrażeń i wspaniałych przeżyć duchowych powróciliśmy do swoich domów.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies