• 22.09.2018
Rekolekcje przed odpustemTradycyjnie przed odpustem uczestniczyliśmy w rekolekcjach, które bezpośrednio przygotowywały nas do najważniejszej uroczystości w parafii - uroczystości patronalnej św. Michała Archanioła.

Rekolekcje poprowadził o. Michał ze Zgromadzenia Słowa Bożego w Nysie. Rozpoczęliśmy je w czwartek w południe mszą św. dla dzieci z Jankowic Wielkich, a zakończyliśmy w sobotę mszą św. dla dorosłych w Wierzbniku. W piątek po wieczornych mszach św. odbyły się nauki stanowe dla rodziców, natomiast młodzież miała swoje spotkania rekolekcyjne w sobotę. Dzieci ze szkoły podstawowej w Jankowicach miały spotkania po dwóch pierwszych godzinach lekcyjnych, a w Wierzbniku o godz. 15.00. Całe rekolekcje zakończyły się w przeddzień odpustu, czyli w sobotę wieczorem.