• 23.09.2018
OdpustUroczystą Sumę odpustową w parafii pw. św. Michała Archanioła w Wierzbniku o godz. 11.00 odprawił o. Michał. We mszy św. koncelebrowali ks. proboszcz Czesław Kocoń oraz ks. Eugeniusz Bojakowski - emeryt z diecezji wrocławski (były proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego z Brzegu).

Podczas Mszy św. o. Michał w homilii apelował do odpowiedzialnego podchodzenia do spraw wiary i Kościoła. Jednocześnie wskazał na niezawodnego przewodnika - św. Michała Archanioła, którego zawołanie: "Któż jak Bóg", wskazuje na właściwy porządek w życiu duchowym i społecznym: Bóg ma być zawsze na pierwszym miejscu. Msza św. zakończyła się procesją wokół kościoła z błogosławieństwem sakramentalnym oraz egzorcyzmem św. Michała Archanioła.