Po południu o godz. 14.00 rozpoczął się na boisku sportowym w Wierzbniku XI Piknik św. Michała Arch. Całą imprezę kulturalną na cześć św. Michała Archanioła rozpoczął oficjalnie ks. proboszcz o godz. 16.00. Przywitał wszystkich obecnych gości i zachęcił do uczestnictwa w koncertach zespołów wokalno - muzycznych:
Duet Apasjonata
Claudia i Kasia Chwołka
Zespół „Balwako
oraz zespół "Muzykanty"
W trakcie koncertów można było zjeść bogracz, frytki, placki serowe oraz kiełbasę z rożna oraz całą górę pysznych ciast i innych słodkich smakołyków.
Przez cały czas odbywał się konkurs fantowy, w którym można było wygrać zmywarkę. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród najmłodszych, ale także wśród dorosłych. A było z czego się cieszyć. Fantami były artykuły spożywcze, gospodarstwa domowego, sportowe, przybory szkolne oraz książki, płyty DVD.
XI Piknik św. Michała Archanioła mimo przelotnego deszczu zgromadził wiele uczestników. Mamy więc nadzieję, że w przyszłym roku chętnych do wspólnej zabawy będzie jeszcze więcej. Najbardziej cieszy to, że na festyn przyszły całe rodziny, od najmłodszych do najstarszych, a szczególnie na boisku sportowym nie brakowało biegających, roześmianych dzieci.
Rada Parafialna z serca dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zorganizowaniu i przeprowadzeniu festynu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies