Zgodnie z tradycją naszej parafii 13 dnia każdego miesiąca w którym miały miejsce objawienia, wierni z Wierzbnika i Jankowic Wielkich spotykają się na nabożeństwie fatimskim. We wtorek, 13 sierpnia 2019 r. odbyło się kolejne nabożeństwo Fatimskie.
O godz. 17.00 w Jankowicach W. różaniec poprzedził mszę św. Na zakończenie mszy św. ks. proboszcz zawierzył Pani Fatimskiej wszystkie małżeństwa, rodziny dzieci, młodzież, ludzi chorych oraz starszych.
O godz. 18.00 w Wierzbniku została odprawiona msza św. ku czci Matki Bożej w znaku fatimskim. W ramach nabożeństwa fatimskiego wygłosił także kazanie o trzeciej tajemnicy fatimskiej. Po eucharystii odmówiliśmy różaniec, a po nim odbyła się procesja światła wokół kościoła parafialnego. Po przybyciu do kościoła przed figurą Matki Bożej fatimskiej ksiądz odmówił modlitwę zawierzenia Matce Bożej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk `Akceptuję`, aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Przeczytaj informacje o używanych przez nas Cookies