• Apis
  • 02.02.2020
Święto Matki Boskiej GromnicznejW tym roku Święto Matki Boskiej Gromnicznej wypadło w niedzielę. Podczas każdej mszy św. ks. proboszcz poświęcił świece gromniczne, a podczas sumy w Wierzbniku odbyła się procesja świec. Każda msza św. zakończyła się błogosławieństwem św. Błażeja, które ma nas chronić przed chorobami gardła.

W tym dniu odwiedzając chorych ks. proboszcz udzielił wszystkim błogosławieństwa św. Błażeja.